SXO53L3D271-155.520M
DigiKeys varenummer
2388-SXO53L3D271-155.520M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SXO53L3D271-155.520M
Beskrivelse
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVDS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
155.52 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±20ppm
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Strøm - Forsyning (maks.)
60mA
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)