SXO53L3C481-150.000M
DigiKeys varenummer
2388-SXO53L3C481-150.000M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SXO53L3C481-150.000M
Beskrivelse
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Output
LVDS
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±25ppm
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
60mA
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)