SXO53C3C271-50.000M
DigiKeys varenummer
2388-SXO53C3C271-50.000M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SXO53C3C271-50.000M
Beskrivelse
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Output
CMOS
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±25ppm
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
25mA
Resonatorbase
Monteringstype
Overflademontering
Type
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,055" (1,40mm)