SXO32C3B271-16.000M
DigiKeys varenummer
2388-SXO32C3B271-16.000M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SXO32C3B271-16.000M
Beskrivelse
XTAL OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
SXO32C3B271-16.000M Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±30ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Strøm - Forsyning (maks.)
10mA
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)