SXO32C3A481-48.000M
DigiKeys varenummer
2388-SXO32C3A481-48.000M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SXO32C3A481-48.000M
Beskrivelse
XTAL OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
48 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SXO32C3A481-48.000M Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Bulk
Strøm - Forsyning (maks.)
17mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-VDFN (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)