SXO32C3A481-25.000M
DigiKeys varenummer
5173-SXO32C3A481-25.000MTR-ND - Tape & Reel (TR)
5173-SXO32C3A481-25.000MCT-ND - Afskåret tape (CT)
5173-SXO32C3A481-25.000MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SXO32C3A481-25.000M
Beskrivelse
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Producentens standard leveringstid
1 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Output
CMOS
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
10mA
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)