SXO22C3C381-24.000M
DigiKeys varenummer
2388-SXO22C3C381-24.000M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SXO22C3C381-24.000M
Beskrivelse
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SXO22C3C381-24.000M Modeller
Kategori
Output
CMOS
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±25ppm
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-30°C – 75°C
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
10mA
Resonatorbase
Monteringstype
Overflademontering
Type
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)