SWS14412D48A-32.768K
DigiKeys varenummer
5173-SWS14412D48A-32.768KTR-ND - Tape & Reel (TR)
5173-SWS14412D48A-32.768KCT-ND - Afskåret tape (CT)
5173-SWS14412D48A-32.768KDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SWS14412D48A-32.768K
Beskrivelse
CRYSTAL 32.768KHZ 12PF SMD
Producentens standard leveringstid
1 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 12,5pF 50 kOhms 4-SOJ, 2,29mm afstand
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 kOhms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Type
kHz krystal (stemmegaffel)
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (10,4x4,06)
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimension
0,378" L x 0,160" B (9,60mm x 4,06mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,142" (3,60mm)
Belastningskapacitans
12,5pF