STC21K33R48-38.400M
DigiKeys varenummer
2388-STC21K33R48-38.400M-ND
Producenter
Producentens varenummer
STC21K33R48-38.400M
Beskrivelse
XTAL OSC TCXO 38.400M
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
38.4 MHz TCXO Klemt sinusform Oscillator 3,3V 4-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±1ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Bulk
Strøm - Forsyning (maks.)
2mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Størrelse/dimension
0,081" L x 0,065" B (2,05mm x 1,65mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)