SSO32P3A271-156.250M
DigiKeys varenummer
2388-SSO32P3A271-156.250M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SSO32P3A271-156.250M
Beskrivelse
SILI OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
156.25 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Output
LVPECL
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
70mA
Resonatorbase
Monteringstype
Overflademontering
Type
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)