SSO32P2A481-156.250M
DigiKeys varenummer
2388-SSO32P2A481-156.250M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SSO32P2A481-156.250M
Beskrivelse
SILI OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
156.25 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Output
LVPECL
Mfr
Spænding - Forsyning
2,5V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
70mA
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)