SSO32L1A481-200.000M
DigiKeys varenummer
2388-SSO32L1A481-200.000M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SSO32L1A481-200.000M
Beskrivelse
SILICON OSC XO 200.0000MHZ LVDS
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
200 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 1,8V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Output
LVDS
Mfr
Spænding - Forsyning
1,8V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
55mA
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)