SSO32C3A161-24.000M
DigiKeys varenummer
2388-SSO32C3A161-24.000M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SSO32C3A161-24.000M
Beskrivelse
SILICON OSC XO 24.0000MHZ CMOS
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-10°C – 60°C
Strøm - Forsyning (maks.)
55mA
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-VDFN (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)