SSO32C2A481-50.000M
DigiKeys varenummer
2388-SSO32C2A481-50.000M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SSO32C2A481-50.000M
Beskrivelse
SILICON OSC XO 50.0000MHZ CMOS
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Bulk
Strøm - Forsyning (maks.)
55mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-VDFN (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)