SAX2148FA4B-16.000M
DigiKeys varenummer
2388-SAX2148FA4B-16.000M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SAX2148FA4B-16.000M
Beskrivelse
CRYSTAL 16.000M 8PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 MHz ±10ppm Krystaller 8pF 200 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
200 Ohms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Bulk
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
16 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)
Belastningskapacitans
8pF