SAW3129F4A-32.768K
DigiKeys varenummer
2388-SAW3129F4A-32.768K-ND
Producenter
Producentens varenummer
SAW3129F4A-32.768K
Beskrivelse
CRYSTAL 32.768K 9PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz ±10ppm Krystaller 9pF 70 kOhms 2-SMD, ingen leder
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
70 kOhms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Emballage
Bulk
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
kHz krystal (stemmegaffel)
Pakke/hus
Frekvens
32.768 kHz
Leverandørs enhedspakning
2-SMD (3,2x1,5)
Frekvenstolerance
±10ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,059" B (3,20mm x 1,50mm)
Belastningskapacitans
9pF
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)