A1259-MBL.TC.GN
DigiKeys varenummer
259-1308-ND
Producenter
Producentens varenummer
A1259-MBL.TC.GN
Beskrivelse
FAN AXIAL 254X89MM 115VAC WIRE
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Røraksial 115VAC Rund - 254mm diam. Kugle 665,0CFM (18,62m³/min) 2 trådledere
Kategori
Støj
52,0dB(A)
Producenter
Sunon Fans
Effekt (Watt)
23,00W
Serie
RPM
1600RPM
Emballage
Bulk
Terminering
2 trådledere
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
14 – 158°F (–10 – 70°C)
Spænding - Nominel
115VAC
Godkendelsesagentur
CE, CUR, TUV, UL
Størrelse/dimension
Rund - 254mm diam.
Vægt
5,1lbs (2,3kg)
Bredde
89,00mm
Strømklassificering (AMPS)
0,230A
Luftgennemstrømning
665,0CFM (18,62m³/min)
Spændingsområde
75 – 125VAC
Statisk tryk
0,360in H2O (89,6Pa)