XZM2CYK67S30MAV-HTA
DigiKeys varenummer
1497-XZM2CYK67S30MAV-HTATR-ND - Tape & Reel (TR)
1497-XZM2CYK67S30MAV-HTACT-ND - Afskåret tape (CT)
1497-XZM2CYK67S30MAV-HTADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
XZM2CYK67S30MAV-HTA
Beskrivelse
LED YELLOW CLEAR 2SMD R/A
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Gul 590nm LED-indikation – Diskret 2,1V 2-SMD, boomerang
Kategori
Strøm - Test
30mA
Mfr
Synsvinkel
120°
Serie
Monteringstype
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Bølgelængde - Dominerende
Varestatus
Aktiv
Bølgelængde - Peak
590nm
Farve
Pakke/hus
2-SMD, boomerang
Linsefarve
Farveløs
Leverandørs enhedspakning
Linsegennemsigtighed
Klar
Størrelse/dimension
4,00mm L x 3,60mm B
Linsetype
Rund med flad top
Højde (maks.)
4,25mm
Linsestørrelse
2,40mm diam.
Grundlæggende varenummer
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2,1V