CDRR105NP-221MC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TDK
På lager: 383
Datablad
Similar
TDK
På lager: 135
Datablad
Pulse Electronics
På lager: 0
Pulse Electronics
På lager: 0
220 µH Afskærmet Induktor 760 mA 573mOhm maks. Ikke-standard
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CDRR105NP-221MC
DigiKeys varenummer
308-1668-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CDRR105NP-221MC
Beskrivelse
FIXED IND 220UH 760MA 573 MOHM
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
510mA
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
573mOhm maks.
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
1 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,409" L x 0,409" B (10,40mm x 10,40mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,189" (4,80mm)