CDRH74NP-471MC-B
DigiKeys varenummer
308-1513-2-ND - Tape & Reel (TR)
308-1513-1-ND - Afskåret tape (CT)
308-1513-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CDRH74NP-471MC-B
Beskrivelse
FIXED IND 470UH 260MA 3.01 OHM
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 µH Afskærmet Induktor 260 mA 3,01Ohm maks. Ikke-standard
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
3,01Ohm maks.
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 100°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - Test
1 kHz
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Ikke-standard
Induktans
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,287" B (7,30mm x 7,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,177" (4,50mm)