CDRH125NP-220MC | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CDRH125NP-220MC |
Beskrivelse | FIXED IND 22UH 2.8A 36 MOHM SMD |
Producentens standard leveringstid | 26 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 22 µH Afskærmet Induktor 2.8 A 36mOhm maks. Ikke-standard |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CDRH125NP-220MC Modeller |
Kategori | Afskærmning Afskærmet |
Mfr | DC-modstand (DCR) 36mOhm maks. |
Serie | Driftstemperatur -40°C – 100°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Induktansfrekvens - Test 1 kHz |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Induktans | Pakke/hus Ikke-standard |
Tolerance ±20% | Størrelse/dimension 0,472" L x 0,472" B (12,00mm x 12,00mm) |
Strømklassificering (AMPS) | Højde - Monteret (maks.) 0,236" (6,00mm) |