CDRH125NP-150MC
DigiKeys varenummer
308-1440-2-ND - Tape & Reel (TR)
308-1440-1-ND - Afskåret tape (CT)
308-1440-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CDRH125NP-150MC
Beskrivelse
FIXED IND 15UH 3.3A 30 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 µH Afskærmet Induktor 3.3 A 30mOhm maks. Ikke-standard
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
30mOhm maks.
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 100°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - Test
1 kHz
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,472" L x 0,472" B (12,00mm x 12,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,236" (6,00mm)