125CDMCCDS-330MC | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | 125CDMCCDS-330MC |
Beskrivelse | FIXED IND 33UH 6A 57 MOHM SMD |
Producentens standard leveringstid | 12 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 33 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 6 A 57mOhm maks. Ikke-standard |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - Mætning (Isat) 7,2A |
Mfr | Afskærmning Afskærmet |
Serie | DC-modstand (DCR) 57mOhm maks. |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Varestatus Aktiv | Induktansfrekvens - Test 100 kHz |
Type Formstøbt | Monteringstype Overflademontering |
Materiale - Kerne | Pakke/hus Ikke-standard |
Induktans | Leverandørs enhedspakning SMD |
Tolerance ±20% | Størrelse/dimension 0,530" L x 0,496" B (13,45mm x 12,60mm) |
Strømklassificering (AMPS) | Højde - Monteret (maks.) 0,197" (5,00mm) |