CDR7D28MNNP-2R0NC
DigiKeys varenummer
308-1324-2-ND - Tape & Reel (TR)
308-1324-1-ND - Afskåret tape (CT)
308-1324-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CDR7D28MNNP-2R0NC
Beskrivelse
FIXED IND 2UH 3.95A 23.8 MOHM
Detaljeret beskrivelse
2 µH Afskærmet Induktor 3.95 A 23,8mOhm maks. Ikke-standard
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
4,55A
DC-modstand (DCR)
23,8mOhm maks.
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±25%
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,287" B (7,30mm x 7,30mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,118" (3,00mm)