CDR7D28MNNP-1R2NC
DigiKeys varenummer
308-1322-2-ND - Tape & Reel (TR)
308-1322-1-ND - Afskåret tape (CT)
308-1322-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CDR7D28MNNP-1R2NC
Beskrivelse
FIXED IND 1.2UH 4.5A 20.5 MOHM
Detaljeret beskrivelse
1.2 µH Afskærmet Induktor 4.5 A 20,5mOhm maks. Ikke-standard
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
5,9A
DC-modstand (DCR)
20,5mOhm maks.
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Tolerance
±25%
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,287" B (7,30mm x 7,30mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,118" (3,00mm)