CDR7D28MNNP-100NC
DigiKeys varenummer
308-1320-2-ND - Tape & Reel (TR)
308-1320-1-ND - Afskåret tape (CT)
308-1320-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CDR7D28MNNP-100NC
Beskrivelse
FIXED IND 10UH 2.5A 53.8 MOHM
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µH Afskærmet Induktor 2.5 A 53,8mOhm maks. Ikke-standard
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
2,4A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
53,8mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±25%
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,287" B (7,30mm x 7,30mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,118" (3,00mm)