125CDMCCDS-330MC
DigiKeys varenummer
308-2568-2-ND - Tape & Reel (TR)
308-2568-1-ND - Afskåret tape (CT)
308-2568-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
125CDMCCDS-330MC
Beskrivelse
FIXED IND 33UH 6A 57 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 6 A 57mOhm maks. Ikke-standard
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
7,2A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
57mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Formstøbt
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Ikke-standard
Induktans
Leverandørs enhedspakning
SMD
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,530" L x 0,496" B (13,45mm x 12,60mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,197" (5,00mm)