PEC36SADN er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Sullins Connector Solutions
På lager: 0
Datablad
Similar
Molex
På lager: 1.602
Datablad
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CS (FCI)
På lager: 339
Samtec Inc.
Harwin Inc.
På lager: 301
Tilslutnings-header Hulmontering 36 positioner 0,100" (2,54mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PEC36SADN
DigiKeys varenummer
S1042E-36-ND
Producenter
Producentens varenummer
PEC36SADN
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
PEC36SADN Modeller
Kategori
Kontaktlængde - Stift
0,420" (10,67mm)
Mfr
Samlet kontaktlængde
0,750" (19,05mm)
Isoleringshøjde
0,100" (2,54mm)
Driftstemperatur
-65°C – 125°C
Strømklassificering (AMPS)
3A
Kontaktlængde - Kobling
0,230" (5,84mm)