PEC24SBAN
DigiKeys varenummer
S1112E-24-ND
Producenter
Producentens varenummer
PEC24SBAN
Beskrivelse
CONN HEADER R/A 24POS 2.54MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering, Retvinklet 24 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlængde - Kobling
0,230" (5,84mm)
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,100" (2,54mm)
Isoleringshøjde
0,140" (3,56mm)
Driftstemperatur
-65°C – 125°C
Strømklassificering (AMPS)
3A
Flere ressourcer
Vare med merværdi
Alternativ længde
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
På lager: 6087
CONN HEADER R/A 1POS
På lager: 8194
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
På lager: 147
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM