PBC34SAFN
DigiKeys varenummer
S1061E-34-ND
Producenter
Producentens varenummer
PBC34SAFN
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 34 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlængde - Stift
0,620" (15,75mm)
Mfr
Samlet kontaktlængde
0,950" (24,13mm)
Isoleringshøjde
0,100" (2,54mm)
Driftstemperatur
-65°C – 125°C
Strømklassificering (AMPS)
3A
Kontaktlængde - Kobling
0,230" (5,84mm)
Alternativ længde
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
På lager: 45
CONN HEADER VERT 1POS
På lager: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM