PBC24SFCN
DigiKeys varenummer
S1231E-24-ND
Producenter
Producentens varenummer
PBC24SFCN
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 24 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlængde - Stift
0,320" (8,13mm)
Mfr
Samlet kontaktlængde
0,738" (18,75mm)
Isoleringshøjde
0,100" (2,54mm)
Driftstemperatur
-65°C – 125°C
Strømklassificering (AMPS)
3A
Kontaktlængde - Kobling
0,318" (8,08mm)
Alternativ længde
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
På lager: 269
CONN HEADER VERT 1POS
På lager: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM