PBC10SAGN
DigiKeys varenummer
S1071E-10-ND
Producenter
Producentens varenummer
PBC10SAGN
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 10 positioner 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlængde - Stift
0,720" (18,29mm)
Mfr
Samlet kontaktlængde
1,050" (26,67mm)
Isoleringshøjde
0,100" (2,54mm)
Driftstemperatur
-65°C – 125°C
Strømklassificering (AMPS)
3A
Kontaktlængde - Kobling
0,230" (5,84mm)
Alternativ længde
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
På lager: 70
CONN HEADER VERT 1POS
På lager: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM