VND5T100AJTR-E
DigiKeys varenummer
497-13072-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-13072-1-ND - Afskåret tape (CT)
497-13072-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VND5T100AJTR-E
Beskrivelse
IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 PWRSSO12
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Strømafbryder/driver 1:1 N-kanal 16A PowerSSO-12
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
VND5T100AJTR-E Modeller
Kategori
Spænding - Belastning
8V – 36V
Mfr
Spænding - Forsyning (Vcc/Vdd)
Ikke påkrævet
Serie
Strøm - Output (maks.)
16A
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Rds on (Typ)
100mOhm
Varestatus
Aktiv
Inputtype
Ikke-inverterende
Switch-type
Fejlbeskyttelse
Strømbegrænsning (fastsat), Registrering af åbningsbelastning, Overtemperatur, Overspænding
Antal output
2
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)