VND5E160MJTR-E
DigiKeys varenummer
497-11706-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-11706-1-ND - Afskåret tape (CT)
497-11706-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VND5E160MJTR-E
Beskrivelse
IC PWR SWTCH N-CHAN 1:1 PWRSSO12
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Strømafbryder/driver 1:1 N-kanal 7A PowerSSO-12
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
VND5E160MJTR-E Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Spænding - Forsyning (Vcc/Vdd)
Ikke påkrævet
Mfr
Strøm - Output (maks.)
7A
Serie
Rds on (Typ)
160mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Inputtype
Ikke-inverterende
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Automatisk genstart
Switch-type
Fejlbeskyttelse
Strømbegrænsning (fastsat), Overtemperatur, Overspænding
Antal output
2
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TJ)
Forhold - Input:Output
1:1
Monteringstype
Overflademontering
Outputkonfiguration
Høj side
Leverandørs enhedspakning
PowerSSO-12
Udgangstype
N-kanal
Pakke/hus
Interface
On/off
Grundlæggende varenummer
Spænding - Belastning
4,5V – 28V