STEVAL-ISA142V1
DigiKeys varenummer
497-14887-ND
Producenter
Producentens varenummer
STEVAL-ISA142V1
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR L6564
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
L6564 - AC/DC, Primær side 1 isolerede udgange Evalueringskortoutput
Kategori
Strøm - Output
2,1A
Producenter
STMicroelectronics
Spænding - Input
90 – 265VAC
Emballage
Boks
Regulators topologi
Tilbageløb
Varestatus
Aktiv
Frekvens - Switching
44kHz
Hovedformål
AC/DC, Primær side
Indhold
Kort
Udgange og type
1 isolerede udgange
Udnyttet IC/del
L6564
Effekt - Output
50W
Grundlæggende varenummer
Spænding - Output
24V