STEF12H60MPUR
DigiKeys varenummer
497-STEF12H60MPURTR-ND - Tape & Reel (TR)
497-STEF12H60MPURCT-ND - Afskåret tape (CT)
497-STEF12H60MPURDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
STEF12H60MPUR
Beskrivelse
IC ELECTRONIC FUSE 32QFN
Producentens standard leveringstid
44 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Elektronisk sikring Regulator 60A 32-QFN (5x5)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
STEF12H60MPUR Modeller
Kategori
Strøm - Output
60A
Producenter
STMicroelectronics
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
32-VFQFN eksponeret overflade
Funktion
Elektronisk sikring
Leverandørs enhedspakning
32-QFN (5x5)
Spænding - Input
8V – 15V