ST25DV02K-W1R8S3
DigiKeys varenummer
497-18178-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-18178-1-ND - Afskåret tape (CT)
497-18178-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ST25DV02K-W1R8S3
Beskrivelse
IC RFID TRANSP 13.56MHZ 8SO
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RFID-transponder IC 13,56MHz ISO 15693, NFC PWM 1,8V – 5,5V 8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ST25DV02K-W1R8S3 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Interface
PWM
Producenter
STMicroelectronics
Spænding - Forsyning
1,8V – 5,5V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Type
RFID-transponder
Leverandørs enhedspakning
8-SOIC
Frekvens
13,56MHz