SMP100LC-400
DigiKeys varenummer
497-4095-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-4095-1-ND - Afskåret tape (CT)
497-4095-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMP100LC-400
Beskrivelse
THYRISTOR 400V 400A DO-214AA
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
400V Off-tilstand 400 A Ipp TVS-thyristor DO-214AA, SMB
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SMP100LC-400 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
100 A
Producenter
STMicroelectronics
Strøm - Hold (Ih)
150 mA
Serie
Antal elementer
1
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans
45pF
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Brydning
530V
Pakke/hus
DO-214AA, SMB
Spænding - Off- tilstand
400V
Leverandørs enhedspakning
SMB
Strøm - Peak impuls (8/20µs)
400 A