SMBJ24CA-TR
DigiKeys varenummer
497-3141-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-3141-1-ND - Afskåret tape (CT)
497-3141-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMBJ24CA-TR
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMB
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
38,9V Klemme 16A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMB
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SMBJ24CA-TR Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
16A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
600W
Serie
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
24V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
26,7V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
38,9V