RVCU2512FT200K | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | RVCU2512FT200K |
Beskrivelse | RES, HV, 2512, 200 KOHM, 1%, 1W |
Producentens standard leveringstid | 22 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 200 kOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Anti-svovl, automotive AEC-Q200, høj spænding Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RVCU2512FT200K Modeller |
Kategori | Funktioner Anti-svovl, automotive AEC-Q200, høj spænding |
Mfr | Temperaturkoefficient 100ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 2512 (6332 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,248" L x 0,126" B (6,30mm x 3,20mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,026" (0,65mm) |