RVCU2512FT10M0
DigiKeys varenummer
738-RVCU2512FT10M0TR-ND - Tape & Reel (TR)
738-RVCU2512FT10M0CT-ND - Afskåret tape (CT)
738-RVCU2512FT10M0DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RVCU2512FT10M0
Beskrivelse
RES, HV, 2512, 10 MOHM, 1%, 1W
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 MOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Anti-svovl, automotive AEC-Q200, høj spænding Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RVCU2512FT10M0 Modeller
Funktioner
Anti-svovl, automotive AEC-Q200, høj spænding
Mfr
Temperaturkoefficient
100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,126" B (6,30mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)