RPC2010JT22R0 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 14.970
Datablad
Similar
YAGEO
YAGEO
Vishay Dale
På lager: 346
Vishay Dale
Panasonic Industry
22 Ohms ±5% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RPC2010JT22R0
DigiKeys varenummer
RPC2010JT22R0TR-ND - Tape & Reel (TR)
RPC2010JT22R0CT-ND - Afskåret tape (CT)
RPC2010JT22R0DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RPC2010JT22R0
Beskrivelse
RES 22 OHM 5% 3/4W 2010
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RPC2010JT22R0 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)