RNMF14FAD2K20
DigiKeys varenummer
RNMF14FAD2K20CT-ND - Afskåret tape (CT)
RNMF14FAD2K20TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
RNMF14FAD2K20
Beskrivelse
RES 2.2K OHM 1% 1/4W AXIAL
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Sikkerhed Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RNMF14FAD2K20 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Sikkerhed
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,070" diam. x 0,130" L (1,78mm x 3,30mm)