RNF12JTD6K20 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
6.2 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNF12JTD6K20
DigiKeys varenummer
RNF12JTD6K20-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNF12JTD6K20
Beskrivelse
RES 6.2K OHM 5% 1/2W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
RNF12JTD6K20 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,108" diam. x 0,344" L (2,75mm x 8,75mm)