RNF12FTD69K8 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Vishay Dale
På lager: 0
Vishay Dale
69.8 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNF12FTD69K8
DigiKeys varenummer
RNF12FTD69K8-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNF12FTD69K8
Beskrivelse
RES 69.8K OHM 1% 1/2W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNF12FTD69K8 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,108" diam. x 0,344" L (2,75mm x 8,75mm)