RNF12FTD16R2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 0
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
16.2 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNF12FTD16R2
DigiKeys varenummer
RNF12FTD16R2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNF12FTD16R2
Beskrivelse
RES 16.2 OHM 1% 1/2W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNF12FTD16R2 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,108" diam. x 0,344" L (2,75mm x 8,75mm)