RNCF1206BTE51K1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 0
Datablad
Opgradering
YAGEO
Opgradering
Panasonic Industry
På lager: 95
Vishay
Susumu
Susumu
YAGEO
Vishay Dale
På lager: 484
Vishay Dale
Similar
Vishay Dale Thin Film
51.1 kOhms ±0,1% 0,333W, 1/3W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNCF1206BTE51K1
DigiKeys varenummer
RNCF1206BTE51K1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNCF1206BTE51K1
Beskrivelse
RES SMD 51.1K OHM 0.1% 1/3W 1206
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNCF1206BTE51K1 Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,120" L x 0,061" B (3,05mm x 1,55mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)