RNCF0805BTE75K0 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | RNCF0805BTE75K0 |
Beskrivelse | RES SMD 75K OHM 0.1% 1/4W 0805 |
Producentens standard leveringstid | 22 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 75 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RNCF0805BTE75K0 Modeller |
Kategori | Funktioner Automotive AEC-Q200 |
Mfr | Temperaturkoefficient ±25ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 0805 (2012 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,026" (0,65mm) |