RNCF0805BKE37K4 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 19.028
Datablad
Opgradering
YAGEO
Opgradering
Vishay Dale Thin Film
Vishay Dale
Vishay Dale
Similar
Vishay Dale Thin Film
Similar
TE Connectivity Passive Product
YAGEO
På lager: 371
37.4 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RNCF0805BKE37K4
DigiKeys varenummer
RNCF0805BKE37K4-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RNCF0805BKE37K4
Beskrivelse
RES SMD 37.4K OHM 0.1% 1/4W 0805
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RNCF0805BKE37K4 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)