RNCF0402BTE75K0
DigiKeys varenummer
738-RNCF0402BTE75K0TR-ND - Tape & Reel (TR)
738-RNCF0402BTE75K0CT-ND - Afskåret tape (CT)
738-RNCF0402BTE75K0DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RNCF0402BTE75K0
Beskrivelse
RES SMD 75K OHM 0.1% 1/10W 0402
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
75 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tyndfilm
EDA/CAD-modeller
RNCF0402BTE75K0 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,014" (0,35mm)